KOMPUTEROWE PROJEKTY ŁAZIENEK - ARANŻACJE ŁAZIENEK

NA CZYM POLEGA PROJEKT WIZUALIZACJI ŁAZIENKI ?

Projekt wizualizacji łazienki jest tworzony przy użyciu specjalnego programu graficznego CAD Decor PRO z wybranej przez klienta kolekcji glazury i elemementów wyposażenia wnętrz ( wanny, kabiny itd. ).

CAD Decor to kompleksowy program do projektowania łazienek oraz wnętrz, w których do aranżacji użyto płytek ceramicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi klient jeszcze przed zakupem glazury ma możliwość zobaczenia swojej przyszłej łazienki na ekranie komputera. W programie można wygenerować fotorealistyczną wizualizację pomieszczenia z rozmieszczonymi elementami wyposażenia wnętrza ( wanny, kabiny, lustra, oświetlenie itd.) a na ścianach wirtualnego pomieszczenia projektant układa glazurę i dekoracje.

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT ŁAZIENKI?

Aby zamówić wykonanie projektu łazienki należy odwiedzić nasz
Salon Glazury i Wyposażenia Łazienek przy ul. Lubelskiej 37A
w celu podpisania umowy na wykonanie projektu i wybrania kolekcji glazury z której zostanie wykonany projekt wizualizacji łazienki.
Uwaga !  Jeżeli łazienka jest miarę prosta ( bez skosów itp. ) to możemy wykonać projekt bez podpisywania umowy i wpłacania zaliczki. 

ILE KOSZTUJE PROJEKT ŁAZIENKI ?

Jeżeli klient dokona zakupów w naszych sklepach na kwotę minimum 1999 zł to kwota zaliczki na wykonanie projektu w wysokości 299 zł zostaje rozliczona w cenie zakupów.